Halssølje til Rogalandsbunad – Lys filigran

-20%

Halssølje til Rogalandsbunad – Lys filigran

Opprinnelig pris var: kr 2 800,00.Nåværende pris er: kr 2 240,00. inkl mva.

Distrikt
Rogaland
Materiale
Sølv 830 S
Størrelse
H: 5,2 cm
Overflate
Lys
Bruksområde
Halssølje til Rogalandsbunaden
Sendes fra verkstedet innen 3–5 virkedager.
- +
Livstidsgaranti ved produksjonsfeil
 En nydelig og delikat halssølje i lyst sølv prydet med en sirlig oppbygd filigransrose. Ideell til å lukke skjorten øverst i halsen. Ekte sølvsmedhåndverk fra vårt verksted på Finnøy med livstidsgaranti mot produksjonsfeil. Størrelse:Høyde 5,2 cm Materiale: Sølv 830 S Teknikk: FiligranBruksområde: Halssølje til Rogalandsbunaden 

 Denne delikate halssøljen i ekte sølv er det perfekte tilbehøret til halsåpningen på bunadskjorten din. Søljen er rund i formen og bærer en klassisk rose utformet tråd for tråd i det fineste, lyse filigransarbeidet, toppet med blankpolerte sølvkuler.

Den lyse, rene finishen reflekterer lyset vakkert og gir bunaden et strålende, festfint uttrykk. Søljen festes trygt med en solid nål på baksiden, og harmonerer fullkomment med våre lyse filigranslauvsøljer, ringer og ørepynt til Rogalandsbunaden.

Hvorfor velge bunadsølv fra Sølvsmeden på Finnøy?

  • 100 % Ekte håndverk: Laget del for del på vårt eget verksted på Finnøy, helt uten masseproduksjon.
  • Mesterlig kvalitet: Utført under oppsyn og kvalitetssikring av filigranssølvsmedmester Folke Helle.
  • Livstidsgaranti: Vi står inne for arbeidet vårt og gir livstidsgaranti mot produksjonsfeil på alt vårt bunadsølv.
Distrikt

Rogaland

Materiale

Sølv 830 S

Størrelse

H: 5,2 cm

Bruksområde

Halssølje til Rogalandsbunaden

Overflate

Lys

Handlekurv